• Hooghalen_2012_006.jpg
  • Hooghalen_2012_320.jpg
  • Hooghalen_2012_063.jpg
  • Hooghalen_2012_157.jpg
  • Hooghalen_2012_286.jpg
  • Hooghalen_2012_103.jpg
  • Hooghalen_2012_002.jpg
  • Hooghalen_2012_046.jpg
  • Hooghalen_2012_108.jpg
  • Hooghalen_2012_027.jpg
  • Hooghalen_2012_195.jpg
  • Hooghalen_2012_263.jpg
  • Hooghalen_2012_192.jpg
  • Hooghalen_2012_228.jpg
  • Hooghalen_2012_255.jpg
  • Hooghalen_2012_048.jpg
  • Hooghalen_2012_207.jpg
  • Hooghalen_2012_240.jpg
  • Hooghalen_2012_082.jpg
  • Hooghalen_2012_317.jpg
  • Hooghalen_2012_140.jpg
  • Hooghalen_2012_045.jpg
  • Hooghalen_2012_282.jpg
  • Hooghalen_2012_155.jpg
  • Hooghalen_2012_069.jpg
  • Hooghalen_2012_313.jpg
  • Hooghalen_2012_076.jpg
  • Hooghalen_2012_321.jpg
  • Hooghalen_2012_041.jpg
  • Hooghalen_2012_028.jpg
  • Hooghalen_2012_060.jpg
  • Hooghalen_2012_173.jpg
  • Hooghalen_2012_309.jpg
  • Hooghalen_2012_083.jpg
  • Hooghalen_2012_246.jpg
  • Hooghalen_2012_227.jpg
  • Hooghalen_2012_137.jpg
  • Hooghalen_2012_218.jpg
  • Hooghalen_2012_188.jpg
  • Hooghalen_2012_007.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Startlijsten Trekkerslep Heemserveen 18 en 19 Mei 2019.(Update 8-5-2019)
Klik hier om het programma te bekijken.

De inschrijving voor zaterdag 18 Mei is gesloten, je kunt je nog wel
opgeven voor de wedstrijden van zondag 19 Mei.

  2500Kg Standaard    
1 Rick De Jong Lemele Ford 4000
2 Richard Smalbrugge Hoge Hexel Ford 4000
3 Gerwin Vowinkel Hoge Hexel IHC 
4 Rudi Stokvis Wierden Fiat 640
5 Niek Stokvis Wierden Ford 4600
6 Rick Schotman Daarle IHC 654
7 Jorgen Schepers ? John Deere 1120
8 Gerjan Hoekman ? John Deere 1120
9 Roy Hoekman ? IHC
10 Wilfred Leideman Daarle IHC 633
11 Vincent van Valkengoed Kerkenveld Ford 4000
       
  2800Kg Standaard    
16 Rudi Stokvis Wierden Fiat 640
17 Kevin Geertman Lutten IHC 624
18 Gerwin Vowinkel Hoge Hexel IHC 633
19 Richard Smalbrugge Hoge Hexel Ford 4000
36 Peter Veenaas Sibculo Zetor 5711
205 Gerald Muis Hardenberg Fiat 640
268 Wilfred Leideman Daarle IHC 633
285 Rick Schotman Daarle IHC 654
289 Jorgen Schepers Onbekend John Deere 1120
299 Gerjan Hoekman Onbekend John Deere 1120
300 Roy Hoekman Onbekend IHC 
30 Suzanne Nengerman Slagharen Steyr 650
       
  3000Kg Standaard    
20 Dennis Meppelink Steenwijksmoer David Brown 996
21 Gerko Benjamins Rheezerveen IHC 624
22 Stefan Markhorst Brucht Ford 4000
23 Rick Hofmeijer Oosterwolde David Brown 995
24 Alwin Bosch Daarle IHC 824
25 Dennis Ligtenberg Hardenberg IHC 824
26 Sander Betting Heemserveen Fiat 750
       
  3500Kg Standaard    
37 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90
38 Eddy Hekman Ane Deutz d6006
39 Mark Bakker Dedemsvaart IHC 644
40 Roy Hoekman Drogteropslagen IHC 
41 Dennis Meppelink Steenwijksmoer David Brown 996
42 Gerjan Hoekman Drogteropslagen John Deere 1630
43 Jorgen Schepers Drogteropslagen John Deere 
44 Joost Wolbink Rheezerveen Eicher 4077
45 Wessel Roelofs Rheezerveen IHC 724
46 Jarco Smit Wijhe John Deere 2130
47 Kevin Kloosterman Hoge Hexel IHC 724
48 Alwin Bosch Daarle IHC 824
49 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130
50 Henk Braakman Marle IHC 885
51 Christiaan Maat Balkbrug Utb U-650
52 Thomas Snijders Zuidwolde David Brown 1200
53 Albert Ligtenberg Hardenberg IHC 824
54 Eveline Vonder Nieuwleusen Steyr 870
55 Johan Soppe Steenwijksmoer Fiat 850
56 Dinand Geertman Bergentheim IHC 844
57 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844-S
58 Corne Nieuwlande Deutz 7807 C
78 Sander Betting Heemserveen Fiat 750
33 Rik Scholten Lemele John Deere 2130
       
  3800Kg Standaard    
59 Jacob van Dalfsen Genemuiden David Brown 1210
60 Eddy Hekman Ane Deutz D6006
61 Gerrit Wieten Collendoorn Fendt 306
62 Martijn Borger Loozen Fiat 70-90
63 Remko Tamminga Heemserveen Fiat Scmeca 715
64 Gerko Benjamins Rheezerveen IHC 624
65 Wessel Roelofs Rheezerveen IHC 724
66 Jarco Smit Wijhe John Deere 2130
67 Jeroen Scholten Lemele John Deere 3130
68 Thomas Bloemenkamp Holten Renault 75.32
69 Nick Ekkelkamp Lemele Fendt 304
70 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130
71 Martijn Veerman Rouveen IHC 644
72 Dirk Smid Heemserveen Landini 9500
73 Martijn Visscher Rouveen Valmet 505
74 Jolanda Maat Balkbrug Renault 96
75 Wilko Jansen Veeningen Fiat 750
76 Syl Klein De Krim IHC 744
77 Herman Altena Heemserveen Fiat 750
32 Rik Scholten Lemele John Deere 2130
       
  4500Kg Standaard    
79 Wildrik Wolters Ane IHC 844-S
80 Wilco Eggengoor Radewijk Steyr 980
81 Lars Seinen Balkbrug Fendt 309
82 Roy van Duren Linde Ursus Bison
83 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100
84 Dennis Meppelink Steenwijksmoer Case 1030
85 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90
86 Jordy Oosterkamp Marienheem IHC 844-S
87 Jeroen Scholten Lemele John Deere 3130
88 Wouter Huizing Dalen Deutz 8006
89 Dennis Arkes Drogteropslagen Ford 7000
90 Lynn Wunnink Dalmsholte John Deere 6230
91 Thomas Bloemenkamp Holten Renault 75.32
92 Julian Wunnink Dalmsholte IHC 745 XL
93 Marcel Sluijer Daarle New Holland 6640
94 Rick De Jong Lemele Ford 5610
95 Gijsbert Dubbink Daarle Fiat 850
96 Andre Smid Heemserveen Landini 9500
97 Dirk Smid Heemserveen John Deere 5820
98 Roelof Baas Slagharen Eicher 3105
99 Jan Otten Noordseschut Steyr 1090
100 Jeffrey Huzen Drogteropslagen IHC 844-S
101 Niek Baas Lutten IHC 844-S
       
  5000Kg Standaard    
111 Jan Mulder Ommen IHC 1456
112 Rutger Smeijers Zuna Case ih 856
113 Roy van Duren Linde Ursus Bison
114 Jannes Bouwhuis Linde Zetor 12111
115 Marcel Sluijer Daarle New Holland 6640
116 Eddy Hekman Ane Deutz D10006
117 Thomas Bloemenkamp Holten Renault 103.12
118 Lynn Wunnink Dalmsholte John Deere 6230
119 Andre Smid Heemserveen John Deere 5820
120 Joey Grotemarsink Coevorden Steyr 8080
121 Mike Kosse Dalmsholte Case 845 xl
122 Jarno Visscher Rouveen Valmet 805
123 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 700
124 Roel Deterd Holten Landini 9500
125 Alberta Grotemarsink Stegeren Steyr 1090
126 Sander van Engelenhoven Oud - Lutten John Deere 6210
127 Iris vd Veen Dalfsen Steyr 980
128 Jordy Oosterkamp Marienheem IHC 844 S
       
  5500Kg Standaard    
156  W v/d Heuvel Dedemsvaart IHC 1056
157 Jannes Bouwhuis Linde Zetor 12111
158 Coen Wolters Langeveen Ford 7810
159 Eddy Hekman Ane Deutz D10006
160 Matthijs Snijders Emlicheim Same Panter 90
161 Arjan Leemgraven Slagharen Deutz Fahr 6120
162 Rienk Eggengoor Radewijk John Deere 3130
163 Marcel Strijker Linde IHC 1046
164 Jan Mulder Ommen IHC 1456
165 Marco Bakhuis Marle IHC 1246
166 Niek Baas Lutten IHC 1246
167 Stefan vd Heuvel Dedemsvaart IHC 1056 XL
168 Jan Otten Noordseschut Steyr 1090
169 Arjan Otten Noordseschut Steyr 8130
170 Wilfred Schottert Oud Lutten New Holland 100
171 Anita Lohuis Hulsen Fendt 6125
172 Gijsbert Dubbink Daarle Fiat 1300
173 Andre Smid Heemserveen John Deere 5820
174 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 700
175 Michel Jonkeren Lutten Case Maxxum 5140
176 Dennis Tuitert Vroomshoop IHC
177 Julian Meester Arrien  John Deere 6110
178 Rutger Smijers Zuna  Case IH 856
179 Marcel Soppe Dalen Fiat 1300
180 Chiel Witteveen Raalte Ford 9700
181 Appe Meijerink Coevorden Case 1056 Xl
182 Antwan Veldman Slagharen Steyr 1100
131 Jan Hindriks Rheezerveen Fiat 1300
132 Rick van der Sleen Geesbrug Ford 8340
  135  Chiel Ekenhorst Slagharen Deutz Fahr 106
       
  6500Kg Standaard    
134 W V/D Heuvel Dedemsvaart IHC 1056
110 Mark Nijman Beerze John Deere 6320
136 Marco Bakhuis Marle IHC 1246
137 Marc Bosch Marle IHC 1255
138 Thomas Snijders Zuidwolde MF 2645
139 Johan Duiven De Stapel IHC 1255
140 Yuar Brink De Krim Renault 155,54
141 Wout Jan de Wit Collendoorn John Deere 4240
142 Remco van Leusen  Hulsen Fendt 612 S
143 Jorik Bremmer Marienberg  New Holland Ts100
144 Gebr Bosch Marle IHC 1246
146 Hans Niezink Rheezerveen Puma
147 Gerjan Reinders Bergentheim John Deere 6520
148 Boes Amsterdam Deutz dc 80
149 Tom Bebseler Ekehaar Fendt 409
150 Jan-Willem Grotemarsink Stegeren Steyr 8140
151 Leander Berends Nieuw - Buinen Fendt 409
152 Martijn Knol Dalfsen Steyr 1100
153 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6630
154 Michel Jonkeren Lutten Case Maxum 5140
155 Wilfred Leideman Daarle John Deere 6400
103 Kevin Lammers Rheezerveen Ford 8340
       
  7000Kg Standaard    
184 William Timmer Anerveen John Deere 4240S
185 Roy de Weerd Bruchterveld Case 115
186 Mark Bosch Marle Case 1255
187 Rico Oosterik Bruchterveld New Holland 125
188 Robert Nijmeijer Anerveen Case Maxxum 150
189 Menno Nijmeijer Loozen Deutz 
190 Remco Van Leussen Hulsen Fendt 612
191 Maik Schipper Dalen Fiat 160-90
192 W vd Heuvel Dedemsvaart IHC 1056 XL
193 Kevin Lammers Rheezerveen New Holland 8340
194 Tim Meijerink Dalen Fendt 718
195 Thijs Veltink Dedemsvaart Claas 530
196 Mark Bakker Dedemsvaart New holland tsa 125
197 Bert Vogelzang Balkbrug Case Mx 135
198 Roy Kiezebrink Loozen MF 6290
199 Wout Jan de Wit Collendoorn John Deere   
200 Jurgen Kiers Lemele Ford  8360
201 Gebr Bosch Marle IHC 
202 Stefan Hulst Hardenberg New Holland 125
203 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6630
204 Stefan Nijmeijer Ane John Deere 6125
207 Tom Bebseler Ekehaar Fendt 514
208 Gerjan Reinders Bergentheim John Deere 6520
209 Sam Haarman Zuidwolde Fendt 600
210 Dennis Meppelink Coevorden Case IH 1255 xl
211 Alexander Eshuis Neuenhaus MF 7485
292 Leander Berends Ekehaar Fendt 409
104 Rick Vossebeld Coevorden Allis 7080 
31 Wesley Schutte Hellendoorn Fendt 612
254 Kevin Lammers Rheezerveen Ford 8340
29 Patrick van Harten Heemserveen Valmet 2005
       
  8000Kg Standaard    
212 Roy Kiezebrink Loozen MF 6290
213 Niek Lamberink Lutten John Deere 7530
214 William Timmer Anerveen John Deere 4240 s
215 Herman Bouwhuis Rheeze New Holland 120
216 Rene Drenthen Holthone John Deere 4350
217 Robin Ganzeboer Nieuwleusen Ford 8700
218 Dirk- Jan Sterken Balkbrug Deutz 150-07
219 Nick vd Weide Steenwijksmoer John Deere6030
220 Frank Beltman Hulsen IHC 1455 XL
221 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
222 Stefan Overweg Slagharen John Deere 7430
223 Jan- Willem Grotemarsink Stegeren Steyr 8140
224 Alexander Eshuis Neuenhaus MF 7485
225 Dennis van Hell Heemserveen John Deere 7530
226 Marc De Jonge Schuinesloot John Deere 7430
227 Jan IJsseldijk Ter Wolde Steyr 8170
       
  9000Kg Standaard    
231 Mark Wolters Ane Case Cvx 1145
232 Wilbert Prinsen De Krim Renault 180-99
233 Ron Heppenhuis Langeveen Ford 8830
235 Johan Duiven De Stapel IHC 1455
236 Frank Beltman Hulsen IHC 1455 xl
237 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
238  Nick vd Weide Steenwijksmoer John Deere 6030
239 Robbert Welleweerd Heemserveen Steyr 6205
240 Wilbert Prinsen De Krim Renault 180.94
241 Dennis van Hell Heemserveen John Deere 7530
242 Richard Beenen Holthone John Deere 7710
243 Frank Rodermondgelmers Wanneperveen New Holland 7040
244 Robert Nijmeijer Ane Case Maxxum 150
245 Stefan Meijerink Tiendeveen Case Magnum 7250
246 Bert van Hell Rheezerveen Fiat 160- 90
247 Bart Kuiper Collendoorn Steyr 6205
248 Iwan Grotemarsink Ommen John Deere 7800
249 Yordi Kleene Balkbrug Ford 8730
250 Maik Schipper Dalen Fiat 160-90
251 René vd Haar Den Velde  
252 Ronald Prenger Den Velde New Holland 270
       
  11000Kg Standaard ZATERDAG    
256 Gerjan Hulter Ane New Holland t8040
257 Richard Beenen Holthone John Deere 7710
258 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
259 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700
260 Rene Veurink Stegeren Case Magnum 7120
261 Joey Grotemarsink Coevorden Fendt 924
262 Jesper Kuipers Nutter Fendt 828
263 Remco Oldehinkel Collendoorn Fendt 930
264 Arjan Knikhuis Geesteren Fendt 916
265 Willem Vossebeld Coevorden Agco Allis 9695
266 Loonbedrijf Oude Lashof Rossum Fendt 926
267 Loonbedrijf Oude Lashof Rossum Fendt 926
268 Loonbedrijf Oude Lashof Rossum Fendt 926
269 Bart Veltink Bergentheim Fendt 926
15 Ronald Prenger Den Velde New Holland 270
       
  11000Kg Standaard ZONDAG    
270 Jurian Hoek Albergen Fendt 916
271 Ron Heppenhuis Langeveen Ford 8830
272 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
273 Rick Prenger Zuidveld new Holland t7.270
274 Joey Grotemarsink Coevorden Fendt 924
109 Remco Oldehinkel Collendoorn Fendt 920
105 Willem Vossebeld Coevorden Agco Allis 9695
       
  13000Kg Standaard ZATERDAG    
275 Gerjan Hulter Ane New Holland T8040
276 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700
277 Maurijn Donker Gramsbergen Case Magnum 225
278 Bas Prenger Holtheme Case Magnum 225
279 Rick Spoelman Rheezerveen Case Magnum 310
280 Tom ter Steege Enter Fendt 939
281 Christiaan van Oss Heemse Fendt 930
282 Mike Dreierink Ter Wolde Valtra S
283 Patrick Borger Loozen Fendt 926
284 Jesper Kuipers Nutter Fendt 828
285 Ralph Der Kink Langeveen Fendt 930
286 Emil Ten Caat Coevorden Agco Allis 9695
106 Loonbedrijf Oude Lashof Rossum Fendt 926
107 Loonbedrijf Oude Lashof Rossum Fendt 926
132 Loonbedrijf Oude Lashof Rossum Fendt 926
255 Robbert Waterink Holtheme Fendt 933
       
  13000Kg Standaard ZONDAG    
288 Christiaan van Oss Heemse Fendt 930
289 Emil Ten Caat Coevorden Agco Allis 9695
290 Mark Hesselink Beerze Steyr Terrus 6270
       
  15000Kg Standaard    
293 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700
294 Gerjan Hulter Anerveen New Holland 8040
295 Rick Spoelman Rheezerveen Case Magnum 310
296 Ronald Prenger Den Velde New Holland t7.270
297 Ralph der Kink Langeveen Fendt 930
34 Nevels & Meijerink Coevorden Case Magnum 7250
133 Rick Vossebeld Coevorden Agco Allis 9695
14 Robbert Waterink Holtheme Fendt 933
       
  5500Kg Hobbysport    
301 Denny Engberts Schoonebeek John Deere 4955
302 Chiel Witteveen Raalte New Holland 4010
230 Janneman Ter Wolde Volvo Janneman
229 Bart IJsseldijk Ter wolde Steyr 8170