• Hooghalen_2012_312.jpg
  • Hooghalen_2012_201.jpg
  • Hooghalen_2012_036.jpg
  • Hooghalen_2012_139.jpg
  • Hooghalen_2012_325.jpg
  • Hooghalen_2012_025.jpg
  • Hooghalen_2012_048.jpg
  • Hooghalen_2012_259.jpg
  • Hooghalen_2012_269.jpg
  • Hooghalen_2012_059.jpg
  • Hooghalen_2012_070.jpg
  • Hooghalen_2012_012.jpg
  • Hooghalen_2012_073.jpg
  • Hooghalen_2012_183.jpg
  • Hooghalen_2012_314.jpg
  • Hooghalen_2012_143.jpg
  • Hooghalen_2012_092.jpg
  • Hooghalen_2012_147.jpg
  • Hooghalen_2012_108.jpg
  • Hooghalen_2012_322.jpg
  • Hooghalen_2012_045.jpg
  • Hooghalen_2012_023.jpg
  • Hooghalen_2012_026.jpg
  • Hooghalen_2012_064.jpg
  • Hooghalen_2012_072.jpg
  • Hooghalen_2012_163.jpg
  • Hooghalen_2012_117.jpg
  • Hooghalen_2012_067.jpg
  • Hooghalen_2012_041.jpg
  • Hooghalen_2012_043.jpg
  • Hooghalen_2012_319.jpg
  • Hooghalen_2012_309.jpg
  • Hooghalen_2012_232.jpg
  • Hooghalen_2012_007.jpg
  • Hooghalen_2012_049.jpg
  • Hooghalen_2012_197.jpg
  • Hooghalen_2012_137.jpg
  • Hooghalen_2012_039.jpg
  • Hooghalen_2012_037.jpg
  • Hooghalen_2012_326.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Startlijsten en Programma Trekkerslep Daarle 29 en 30 Juni 2019.
(Klik hier om naar het programma te gaan)

  2800Kg Standaard    
1 Arjan Fokkert Lemele International 633
2 Joel Koppelman Daarle Eicher Koningstiger
3 Koen Hutterd Marle International 533
4 Erwin Stapelberg Den Ham Fendt 103
5 Peter Veenaas Sibculo Zetor 5711
6 Wicher Leideman Daarle International 633
7 Gerrit Schooten Daarle Deutz 6006
8 Gerjon Pot Geesteren Ford Super Major
9 Harm Jan Bosch Daarle Steyr 540
10 Remco Kamphuis Daarle International 654
11 Richard Smalbrugge Hoge Hexel Ford 4000
12 Sander Hesselink Marle International 523
14 Mark Horstink Daarle Eicher EM 235
15 Gerrit Bosch Daarle Same Minitauro 60
16 Henk Ter Brake Daarle International 633
17 Niek Stokvis Wierden Ford 4600
18 Gebr Hesselink Marle International 523
19 Rudi Stokvis Wierden Fiat 640
20 Jelle Giese Vilsteren International 533
21 Koppelman Daarle Eicher G400
22 Ko ter Horst Oudleusen International 633
23 Rick De Jong Lemele Ford 4000
24 Gerwin Vowinkel Hoge Hexel International 633
25 Arjan Kleinjan Daarle International 633
26 Tom Ensink Hoge Hexel Deutz 5206
27 Wout Giesen Vilsteren International 533
28 Nick Fokke Daarle International 633
       
  3500Kg Duitse Klasse    
29 Alwin Bosch Daarle International 824
30 Robert Ter Steege Enter Case CS 68
31 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90
32 Kevin Kloosterman Hoge Hexel International 724
33 Mirthe Jansen Daarle International 844-S
34 Rik Scholten  Lemele John Deere 2130
35 Henk Braakman Marle International 885
36 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130
       
  3800Kg Standaard    
37 Alwin Bosch Daarle International 824
38 Nick Toggelaar Weerselo Deutz 6202
39 Kevin Kloosterman Hoge Hexel International 724
40 Nick Ekkelenkamp Lemele Fendt 304
41 Gerko Benjamins Rheezerveen International 624
42 Mark van Beesten Den Ham Fendt 304
43 Jonathan Berkhof Vriezenveen Same Corsaro
44 Jelle Grefelman Marle Ford 6600
45 Arjen Kamphuis Den Ham Hunomag Brilliant
46 Maarten Bloemendal Daarle International 724
47 Jarco Smit Giethmen John Deere 2130
48 Henk Braakman Marle International 885 XL
49 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130
50 Mirthe Jansen Daarle International 844-S
51 Rik Scholten Lemele John Deere 2130
52 Gijsbert Dubbink Daarle Fiat 850
53 Martijn Borger Loozen Fiat 70-90
54 Robin Bannink Marle International 744
55 Maikel Middag Wierden International 624
56 John Huttterd Marle Fendt 306 LS
57 Sven Koppelman Daarle Eicher 4072
58 Arnoud Hammink Hoge Hexel John Deere 2030
59 Jeroen Scheppink Daarle Landini 6550
60 Wouter Kruimelaar Den Ham Fendt 307
61 Gijs ter Keurs Daarle Volvo BM 2250
62 Wilfred Leideman Daarle International 633
63 Henk Koppelman Daarle Fendt 306 LS
64 Robert Ter Steege Enter Case CS 68
65 Jorn Dubbink Daarle Fiat 750
66 Gerjan Lohuis Den Ham David Brown N90
67 Joar Bennink Lemele Case 844 XL
       
  4500Kg Standaard    
68 Christian Platenkamp Bornerbroek International 844-S
69 Emiel Dubbink Den Ham Renault 74-34 TX
70 Gert Koppelman Daarle Steyr 1100
71 Remko Tamminga Heemserveen Fiat Someca
72 Henrico Wilps Daarle Steyer 9100 M
73 Dennis Schutmaat Daarle Case 1080 JXU
74 Wiljan Schoppink Hellendoorn John Deere 6110
75 Willem Ter Keurs Almelo Valmet 705
76 Rick de Jong Lemele Ford 5610
77 Jesse Ekkel Hellendoorn Deutz DX 4.31
78 GJ Heuver Den Ham Deutz 8006
79 Thijs Laarman Den Ham International 946
80 Jan Grefelman Lemele Ford 5610
81 Jordy Oosterkamp Marienheem International 844-S
82 Julian Flierman Beerzerveld New Holland TL 100
83 Herman Koonstra Witharen Same Tiger 100
84 Koen Winkelhorst Vroomshoop Fiat 680 DT
85 Lynn Wunnink Dalmsholte John Deere 6230
86 Wesely Notter Fiat 80-90
87 Wim Hof Westerhaar Ford 7095
88 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90
89 Rick Duine Den Ham Case JXU
90 Andre Smid Heemserveen Landini 9500
91 Mike Kosse Dalmsholte Case 845 XL
92 Jan Poorterman Daarle International 845
93 Jacco Kolkman Den Ham Volvo BM 650
94 Jan Kamphuis Den Ham Ford Major
95 Herman de Lange Vriezenveen Ford 7710
96 Robin Bokdam Westerhaar John Deere 6100
97 Dirk Smid Heemserveen John Deere 5820
98 Dirk Dekker Daarle Ford 5095
99 Bert Lohuis Marle Fiat 88-94
100 Henno Leideman Daarle Fendt 309 
101 Robert Kleinjan Daarle International 744
102 Joel Koppelman Daarle Eicher 4072
103 Thom Petter Den Ham International 744
104 Julian Wunnink Dalmsholte International 745 XL
105 Joge Bramer Westerhaar Case 844 XL
106 Robin Duine Vroomshoop Case 845 XL
107 Kevin Kloosterman Hoge Hexel International 724
108 Arjan Immink Daarle Case 956 XL
109 Bartels Den Ham Den Ham David Brown   
110 Jeroen Scholten Lemele John Deere 3130
       
  5000Kg Duitse Klasse    
111 Marc Bosch Marle  International 1246
112 Thijs Laarman Den Ham International  946
113 Herman Koonstra Witharen Same Tiger
114 Wout Mollink Marle Fiat 980 DT
115 Rutger Smeijers Zuna Case IH 856
116 Thomas Bloemenkamp Lettele Renault 103.12 TX
117 Arjan Immink Daarle Case 956 XL
118 Gerben Folbert Vriezenveen Fiat 1000
119 Roy Bomhof Vaasen Volvo BM 810
120 Wim Hoff Westerhaar Ford 7095
121 Marcel Sluijer Daarle New Holland 6640
122 Andre Smid Heemserveen John Deere 5820
123 Alberta Grotemarsink Stegeren Steyr 1090
124 Floris Hoff Daarle New Holland TL100
125 Bert Lohuis Marle Fiat 88-94 DT
126 Emiel Dubbink Den Ham Renault 75-34
127 Dennis Tuitert Vroomshoop International 956 XL
128 Joel Koppelman Daarle Eicher 3105
       
  5500Kg Standaard    
129 Anita Lohuis Marle  Fendt 612
130 Lars Bloemendal Hoge Hexel John Deere 6420
131 Bert Lohuis Marle  Fiat 88-94
132 Dennis Tuitert Vroomshoop International 956 XL
133 Mirko Valk Daarle Fendt 311 LSA
134 Rutger Smeijers Zuna Case 856
135 Wendy De Lange Vriezenveen Zetor 116-41
136 Bas Podt Hellendoorn New Holland TS 110
137 Johnny Vosman Lemele Case 956 XL
138 Gerben Folbert  Vriezenveen Fiat 1000
139 Leo Koppelman Daarle Eicher Wotan 3105
140 Dian Waalderink Wierden Deutz Agrotron 90
141 Gerrit Dubbink Daarle Fiat 1300
142 Wout Mollink Marle  Fiat 980 DT
143 Roy Bomhof Hoonhorst Volvo BM 800 
144 Thijs Grondman Daarle International 955
145 Alberta Grotemarsink Stegeren Steyr 1090
146 Joey Grotemarsink Stegeren Steyr 8130
147 Martin Toeters Hoge Hexel Ford 7710
148 Gerwin Krijt Lierderholthuis International 1246
149 Marco Bakhuis Marle  International 1246
150 Thom Fokke Daarle Fendt 412
151 Ruben Jansen Daarle International 1055
152 Geert Roesthuis Rossum John Deere 3040
153 Siem Dubbink Egede Deutz DX 6.30
154 Dirkjan Ter Brake Daarle New Holland  8160
155 Ron Heppenhuis Langeveen Ford 7810
156 Vincent Oude Wesselink Wierden Fiat 110-90
13 Chiel Witteveen Raalte Ford 9700
       
  6000Kg Duitse Klasse    
157 Michiel Gottemaker Hoge Hexel Case 1056 XL
158 Jim Fokke Daarle Fendt 412
159 Marco Bakhuis Marle International 1246
160 Mark Nijman Beerze John Deere 6320
161 Joel Koppelman Daarle Eicher Wotan 3105
162 Martin Nijman Beerze John Deere 6400
163 Chiel Dubbink Daarle Fiat 1300
164 Jorik Bremmer Marienberg New Holland TS100A
165 Jan Bosch Marle International 1246
166 Dirkjan Ter Brake Daarle New Holland 8160
167 Wim van de Heuvel Dedemsvaart International 1056
168 Marcel Holtvluwer Uelsen (DE) Fendt 313
169 Joey Grotemarsink Stegeren Steyr 8130
170 Remco van Leussen Hulsen Fendt 612 S
171 Thomas Bloemenkamp Holten Renault 103.12 TX
172 Gerwin Krijt Lierderholthuis International 1246
173 Geert Roesthuis Rossum John Deere 3040
       
  7000Kg Standaard    
174 Germen Jan Vosman Hellendoorn Case 1455 XL
175 Edwin Smalbrugge Hoge Hexel Case 1056 XL Turbo
176 Kevin Boerman Daarle Renault Ares 630 RZ
177 Roy Kuipers Hoge Hexel Case 1056 XL
178 Wim Toeters Hoge Hexel International 1255 XL
179 Jim Kamphuis Den Ham Case MXM 155
180 Jev Borkent Daarle Case Maxxum 5150
181 Marc Bosch Marle International 1255 XL
182 Jan Gottemaker Hoge Hexel Case 1056 XL Turbo
183 Jan Fokkert Lemele John Deere 130M
184 Remco van Leusen Hulsen Fendt 612 S
185 Harro Zandman Hoge Hexel New Holland TM 135
186 Jw Grotemarsink Stegeren Steyr 8140
187 Wout Kappert Daarle Case Maxxum 125
188 Mark Reefhuis Den Ham New Holland TM 115
189 Joran van der Veen Vroomshoop Massey Ferguson 7480
190 Manfred Reimink Den Ham New Holland TS125A
191 Rik Duine Den Ham Case Maxxum 125
192 Thijs Veltink Heemserveen John Deere 6630
193 Bosch Marle Marle International 1246
194 Wim van de Heuvel Dedemsvaart International 1056
195 Stefan Fokkert Lemele Case 1455 XL
196 Jorik Bremmer Marienberg New Holland TS100A
197 Giel Heuver Daarle John Deere 6610
198 Jeroen Thijs Hellendoorn John Deere 6910
199 Niek Grefelman Lemele Case 956 XL
200 Melvin Krake Westerhaar Case 1255
201 Brent Nagel Daarle New Holland 8560
202 Danielle Groen Den Ham Case 1455 XL
203 Silvo Langenkamp Dalfsen Case Maxxum 125
204 Sven Berkhof Westerhaar Fend 714
205 Jeroen Sluijer Den Ham Ford 8240
206 Bartels Den Ham Den Ham  Oliver
       
  7500Kg Duitse Klasse    
207 Remco Van Leussen Hulsen Fendt 612
208 Gebr Bosch Marle International 1255
209 Emiel Gottemaker Hoge Hexel Case 1056 XL Turbo
210 Jw Grotemarsink Stegeren Steyer 8140
211 Roy Kiezebrink Loozen Massey Ferguson 6290
212 Gerjan Reinders Bergentheim John Deere 6320
213 Stephan Ulkeman Witharen Case 1455 XL
214 Jeroen Heesink Notter Ford 8930
215 Marvin Oude Egberink Rossum Claas Ares 816
216 Jorn Dubbink Daarle New Holland 8560
217 Luuk Roesthuis Agelo Fiat 160-90
       
  9000Kg Standaard    
218 Jan Bosboom Den Ham Case 1455 XL
219 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
220 Giel Companjen Giethmen Case 7130
221 Nick Groot Koerkamp Nijverdal Fendt 818
222 Robert-Jan Engberts Westerhaar John Deere 6820
223 Jurian Hoek Albergen Fendt 824
224 Richard Beenen Holthone John Deere 7710
225 Marc Bramer Vriezenveen Fendt 822
226 Emiel Gottemaker Hoge Hexel Fendt 926
227 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90
228 Ron Heppenhuis Langeveen Ford 8830
229 Siebren Jansen Ommen Claas 820
230 Niek Ten Have Heeten Fendt 615 LSA-E
231 Luuk Roesthuis Agelo Fiat 160-90
232 Thijs ter Huurne Buurse Deutz-Allis 9190
233 Martijn Hoff Vriezenveen Case Puma 165
234 Gerald Engberts Westerhaar. John Deere 6190R
235 Niek Lamberink Oud Lutten John Deere 7530
236 Dennis van Hell Oud Lutten John Deere 7530
237 Rene Hekman Vroomshoop Fendt 818 Vario
238 Roy Burink Agelo Ford TW 25
239 Tim Schilderink Rossum Fendt 615
240 Jeroen Heesink Notter Ford 8830
241 Marvin Oude Egberink Rossum Claas Ares 816
242 Dennis Rodijk Nieuw Heeten Valtra T191
243 Nick Schottert Beerze Case CVX 175
244 Mike Menderink Beerze Case Puma 225
245 Martijn Immink Daarle Ford 8630
246 Patrick Wetering Den Ham Fendt 924
247 Thom Fokke Daarle Case Puma 195
248 Nick Kerkdijk Daarle John Deere 7530
       
  9000Kg Duitse Klasse    
249 Frank Beltman Hulsen Case 1455 XL
250 Martijn Meulman Nijverdal Fendt 818
251 John Bakhuis Daarle Ford 8830
252 Daniel Lichtenberg Wierden Fendt 818
253 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
254 Nick Kerkdijk Daarle John Deere 7530
255 Arno Klokkers Laar (DE) Massey Ferguson 6485
256 Joost Kroeze Wierden John Deere 7710
257 Rene Hekman Vroomshoop Fendt 818 Vario
258 Jan Bosboom Den Ham Case 1455 XL
259 Jurian Wagenaar Emst Fendt 822
260 Giel Companjen Giethmen Case 7130
261 Jan Derk Bremmer Bergentheim John Deere 6190R
262 Martijn Immink Daarle Ford 8630
       
  11000Kg Standaard    
263 Robbert Waterink Holtheme Fendt 930
264 Martijn Meulman Nijverdal Fendt 818
265 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700
266 Loonbedr van Haarst Hoge Hexel Case Puma 
267 Kofo B.V Vriezenveen John Deere 7810
268 Dian Kleinjan Daarle Fendt 920
269 Jurian Hoek Albergen Fendt 824
270 Hielke Grefelman Marle Claas Ares 836
271 Mark Nijman Beerze Case Puma 225
272 Ron Heppenhuis Langeveen Ford 8830
273 Sander Holland Vriezenveen Fendt 826 Vario
274 Jansen Eupe Hoge Hexel New Holland T 7070
275 Jesper Kuipers Notter Fendt Vario
276 Loonbedr Van Haarst Hoge Hexel Case CVX
277 Frank Beldman Hulsen Case 1455 XL
278 Jeroen Heesink Notter Ford 8930
279 Gerben Hamhuis Bruchterveld New Holland 7.270
280 Ronald Prenger Den Velde New Holland 7.270
281 Bram Wessel Giethmen Ford 8830
282 Giel Companjen Giethmen Case 7130
299 Thom Beverdam Vriezenveen Fendt 926
       
  13000Kg Standaard    
283 Jesper Kuipers Nutter Fendt 930
284 Henri Jansen Eupe Hoge Hexel New Holland T8040
285 Aad Zandman Beerze Steyr Terrus
286 Gertjan Hulter Anerveen New Holland T8040
287 Bas Prenger Den Velde Case Magnum 225
288 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700
289 Thom ter Steege Enter Fendt 939
290 Ralph Derkink Langeveen Fendt 930
291 Thomas Rodijk Nieuw Heeten Valtra S230
292 Manfred Reimink Den Ham Claas Rups