• Hooghalen_2012_290.jpg
  • Hooghalen_2012_068.jpg
  • Hooghalen_2012_101.jpg
  • Hooghalen_2012_030.jpg
  • Hooghalen_2012_132.jpg
  • Hooghalen_2012_096.jpg
  • Hooghalen_2012_248.jpg
  • Hooghalen_2012_075.jpg
  • Hooghalen_2012_213.jpg
  • Hooghalen_2012_008.jpg
  • Hooghalen_2012_152.jpg
  • Hooghalen_2012_042.jpg
  • Hooghalen_2012_073.jpg
  • Hooghalen_2012_048.jpg
  • Hooghalen_2012_255.jpg
  • Hooghalen_2012_147.jpg
  • Hooghalen_2012_174.jpg
  • Hooghalen_2012_322.jpg
  • Hooghalen_2012_017.jpg
  • Hooghalen_2012_038.jpg
  • Hooghalen_2012_069.jpg
  • Hooghalen_2012_294.jpg
  • Hooghalen_2012_137.jpg
  • Hooghalen_2012_163.jpg
  • Hooghalen_2012_093.jpg
  • Hooghalen_2012_193.jpg
  • Hooghalen_2012_100.jpg
  • Hooghalen_2012_051.jpg
  • Hooghalen_2012_146.jpg
  • Hooghalen_2012_091.jpg
  • Hooghalen_2012_112.jpg
  • Hooghalen_2012_265.jpg
  • Hooghalen_2012_229.jpg
  • Hooghalen_2012_123.jpg
  • Hooghalen_2012_078.jpg
  • Hooghalen_2012_197.jpg
  • Hooghalen_2012_209.jpg
  • Hooghalen_2012_159.jpg
  • Hooghalen_2012_085.jpg
  • Hooghalen_2012_221.jpg

T.S.D.O.

Trekker Slep Drenthe en Overijssel

Eindstand T.S.D.O. Competitie


(Alleen de 6 beste resultaten per deelnemer tellen mee voor het eindtotaal.)

  2800Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Stefan Snippe Sibculo Zetor 5711 6 10 7   4   10 10   3   7 50
2 Suzanne Nengerman Kerkenveld Steyr 760 super 8 9   6 3 4 8 5       10 46
3 Marco Arends Westerbork Landini 6500   2     9 2 9   10       32
4 Sander Hesselink Marle International 523 9 7 8   6   1           31
5 Martijn Kamping Schoonoord International 644     3   10 9     7       29
6 Nanda Veldman Drogteropslagen Steyr 650 super     10   8   3 7         28
7 Hans Schutte Marle Fiat 640 10   9 8                 27
8 Eddy Hekman Ane Deutz D 6006 5     4 5   6           20
9 Anne Veenaas Sibculo Zetor 5718     5       4 2       1 12
                                 
  3500Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Dennis Meppelink Steenwijksmoer David Brown 996 6     3   9 8   8     7 41
2 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130 9 10   2     2 8   3   6 38
3 Rik Scholten Lemele John Deere 2130 10   8 8               8 34
4 Marco Arends Westerbork Landini 6500         10 10     4     9 33
5 Martijn Kamping Schoonoord Same Saturno 80   5     8 4 5           22
6 Alwin Bosch Daarle International 824 4           6           10
7 Jeroen Peppelenbos Olst Same explorer 70       9                 9
8 Niek Grefelman Lemele John Deere 2130     7                   7
9 Gesina Vossebeld Coevorden International 824             4           4
10 Jarco Smit Giethmen John Deere 2130                         0
  Wilco Eggengoor Radewijk Deutz d6006                         0
                                 
  4500Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Jordy  Bosch  Marle International 844s 8 10 2 4 8   7         10 47
2 Jeroen Scholten Lemele John Deere 6230 10     6     4 10   6   4 40
3 Juul Bax Loozen John Deere 3140     10   9   1           20
4 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100 3 2 4                 8 17
5 Rik Lohuis Holten Ford 7600 4       7   3           14
6 Stefan Kamping Schoonoord John Deere 3040   5     2 6             13
7 Hendrie Lomans Coevorden John Deere 4020   9                     9
8 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 6230     5                   5
9 Jens Kramer Tiendeveen IHC 1246           3             3
10 Lisa Grefelman Lemele Ford 5610   1                     1
11 Jan Grefelman Lemele Ford 5610                         0
  Wesley Leder Den Haag Inter 1046                         0
  Chris Kremer Balkbrug David Brown 996                         0
                                 
  5500Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Dick Ballast Coevorden Renault Ceres 95 8 9 4     10 8 8       10 53
2 Niek van Eldik Gramsbergen Volvo BM 700   3     9 8 10 7     6 7 47
3 Rubert Gerritsen Ommen IHC 1246       7     9 3     10 8 37
4 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 700 7 8 1       6         9 31
5 Jarno Hartkamp Raalte Ford 7740 SLE               6   10 7   23
6 Marc van der Weide Coevorden John Deere 4020 6 7 6 1                 20
7 Antwan Veldman Kerkenveld Steyr 1100   6   10                 16
  Remco van Leusen Hulsen Ford 7095   4   8 3   1           16
9 Peter Veenaas Sibculo Deutz DX6.05     5   7               12
10 Johnny Vosman Lemele Case 956xl               4   6     10
11 Appe uut Bayum Steenwijksmoer Case 1056 xl     1     6           2 9
12 Patrick Zwiep Nieuweroord John Deere 4440   1 7                   8
13 Bert Lohuis Marle Fiat 88-94 4     2                 6
14 Stefan Kamping Schoonoord John Deere 3040           2             2
15 Marcel Stijker Linde International 1046                       1 1
16 Mark Makkinga Ommen Case 1056 xl                         0
16 Gerald Moltman Kloosterhaar Case inter. 1056 xl                         0
                                 
  7000Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Roelan Klomp Ruinen Fendt 611-E 10 8       9 10   10   8 8 55
2 Johan Duiven De Stapel Case 1455 6 10   6 10 6 7 9 5   1 10 52
3 Eppe Ballast Coevorden Renault 155-54 TZ           7           4 11
4 Alexander Eshuis Neuenhuis (Dld) Claas Ares 616 RZ         5             5 10
5 Rik Aasman Dalerpeel New Holland TM 150         8               8
6 Gerjan Reinders Bergentheim John Deere 6520     2 1               2 5
7 Jordi Broekroelofs Radewijk Ford 8630                         0
  Joost Kroeze Nijverdal John Deere 9610                         0
  Niek Grefelman Lemele Case 956 xl                         0
  Juul Bax Loozen John Deere 6920                         0
  Rolf Scheper Westerbork Ford TW 15                         0
                                 
  9000Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90 4 10     7   4 4   9 8   42
2 Frank Beltman Hulsen Case 1455 xl 1 8   7 9   10           35
3 Jeffrey Bosch Dalen John Deere 7830     6   10   1           17
4 Nick van der Weide Steenwijksmoer John Deere 6030 5 9                     14
5 Giel Weerink Coevorden John Deere 7830         5               5
                                 
  11000Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Willem Vossebeld Coevorden Agco-Allis 9695 9   9 10 10 10 10       7 10 59
2 Bram Petter Balkbrug Ford 8970   5 7 1       2         15
                                 
  13000Kg Standaard                              
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR FRT DV LE AN DA COE BA HO SW ST SCH TOTAAL
1 Emil ten Caat Dalerpeel Agco-Allis 9695 10   5 10 9   10       10   54
2 Gert Uineken Coevorden John Deere 8335 R     9   6 9 8           32
3 Bert Guichelaar Dalen John Deere 8420             7         8 15
4 Bert Dekker Nieuw Amsterdam John Deere 8420           7             7