• Hooghalen_2012_055.jpg
  • Hooghalen_2012_017.jpg
  • Hooghalen_2012_168.jpg
  • Hooghalen_2012_092.jpg
  • Hooghalen_2012_201.jpg
  • Hooghalen_2012_238.jpg
  • Hooghalen_2012_297.jpg
  • Hooghalen_2012_322.jpg
  • Hooghalen_2012_042.jpg
  • Hooghalen_2012_010.jpg
  • Hooghalen_2012_290.jpg
  • Hooghalen_2012_189.jpg
  • Hooghalen_2012_101.jpg
  • Hooghalen_2012_103.jpg
  • Hooghalen_2012_150.jpg
  • Hooghalen_2012_004.jpg
  • Hooghalen_2012_179.jpg
  • Hooghalen_2012_240.jpg
  • Hooghalen_2012_187.jpg
  • Hooghalen_2012_157.jpg
  • Hooghalen_2012_289.jpg
  • Hooghalen_2012_058.jpg
  • Hooghalen_2012_229.jpg
  • Hooghalen_2012_105.jpg
  • Hooghalen_2012_011.jpg
  • Hooghalen_2012_126.jpg
  • Hooghalen_2012_309.jpg
  • Hooghalen_2012_190.jpg
  • Hooghalen_2012_100.jpg
  • Hooghalen_2012_197.jpg
  • Hooghalen_2012_109.jpg
  • Hooghalen_2012_115.jpg
  • Hooghalen_2012_321.jpg
  • Hooghalen_2012_265.jpg
  • Hooghalen_2012_319.jpg
  • Hooghalen_2012_088.jpg
  • Hooghalen_2012_151.jpg
  • Hooghalen_2012_133.jpg
  • Hooghalen_2012_249.jpg
  • Hooghalen_2012_060.jpg

T.S.D.O.

Trekker Slep Drenthe en Overijssel

Eindstand TSDO-Competitie 2016 

De 6 beste resultaten tellen mee voor de competitie, als iemand minder wedstrijden (in de punten)
heeft gereden tellen uiteraard alle wedstrijden mee voor de competitie.

  2800Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Stefan Snippe Sibculo Zetor 5711   10 5 8 9 4 10 10 8       8 55
2 Suzanne Nengerman Kerkenveld Steyr 650 super   8 9 10 10 7   7 5         51
3 Arjan Fokkert Lemele International 633 5   8 7 5 9     7       9 45
4 Rick Schotman Daarle IHC 654   5 3   7   9           6 30
5 Anne Veenaas Sibculo Zetor 5718   4       10   4 3       5 26
6 Wilfried Stoeve Coevorden Fiat 566   7       5 7           3 22
7 William van der Weegh Marienheem International 633 1 9 6 5                   21
8 Wilfred Leideman Daarle International 633 4 6   2       8           20
9 Sander Hesselink Marle International 523     4                     4
                                   
  3500Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 9 7 10 9 7 7 9 4     5   10 54
2 Eddy Hekman Ane Deutz D6006   9     6 4   9 8       9 45
3 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130 8 8 3 6 4   8   9         43
4 Jarco Smit Giethmen John Deere 2130 6 6   2 2 8     3         27
5 Rik Scholten Lemele John Deere 2130 10 5 2   5                 22
6 Alwin Bosch Daarle International 824      1                     1
7 Henk Braakman Marle International 585 xl                           0
8 Jannes Bouwhuis Linde John Deere 2040S                           0
                                   
  4500Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Jeroen Scholten Lemele John Deere 6230 9   9 4 6 10 4              42
2 Stefan Fokkert Lemele International 844xl     3 10 4 7     9       8  41
3 Wouter Huizing Dalen Deutz 8006           8   7           15 
3 Lisa Grefelman Lemele Ford 5610         9   6              15
4 Hendrie Lomans Coevorden John Deere 4020   6                        6
5 Antwan Veldman Kerkenveld Steyr 1100                            0
6 Jordy Broekroelofs Radewijk Ford 5095                            0
                                   
  5500Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Antwan Veldman Kerkenveld  Steyr 1100   6 2 9 2 4   2 8       9 38
2 Marcel Strijker Linde International 1046   7   5 8       4       8 32
3 Niek van Eldijk Gramsbergen Volvo BM 700   2     4 2   9 7       3 27
4 Jarno Hartkamp Heino Ford 7740 SLE     7 6         2   10     25
5 Appe uut Bayum Coevorden Case 1056xla 3 9       3   8           23
6 Johnny Vosman Hellendoorn International 1246             10   5       1 16
7 Jesper Brouwer Elshof Ford 7710 2               9         11
8 Marc van der Weide Dalen John Deere 4020                          
                                   
  7000Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Dennis Meppelink Coevorden Case IHC 1255xl         10 10 9             29
2 Joost Kroese Nijverdal John Deere 6910 10   1         3           14
3 Jelle Dijsselhof Raalte Fendt 611 LSA                     10     10
4 Gesina Vossebeld Coevorden Allis-Chalmers 7080   2         2             4
                                   
  9000Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Frank Beltman Hulsen International 1455xl 8 10 10 10 10 8     10         58
2 Richard Beenen Holthone John Deere 7710 6       6 10 8 10         10  50
3 Johan Duiven De Stapel Case 1455   4   9   5 9 1 7       9 43
4 Nick van der Weide Steenwijksmoer John Deere 6030         9 3 6     1       19
                                   
  11000Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Willem Vossebeld Coevorden Agco-Allis 9695 8 10     9 10 10 10   10     10 60
2 Erik Jan Meyerink Dalen Fendt 924 vario   9   4   5 9 9           36
3 Martin Uineken Dalen John Deere 7830   4                       4
                                   
  13000Kg Standaard                                
  Naam Woonplaats Merk / Type MAR DV LE FRT HV AN DA COE BA HO SW ST SCH Totaal
1 Emil ten Caat Coevorden Agco Allis 9695 10 10   10 10 10 10 10           60
2 Bert Guichelaar Aalden John Deere 8420 8             6           14
3 Jeffrey Bosch Dalen John Deere 8R 4                         4