• Hooghalen_2012_132.jpg
  • Hooghalen_2012_008.jpg
  • Hooghalen_2012_213.jpg
  • Hooghalen_2012_006.jpg
  • Hooghalen_2012_059.jpg
  • Hooghalen_2012_248.jpg
  • Hooghalen_2012_139.jpg
  • Hooghalen_2012_052.jpg
  • Hooghalen_2012_255.jpg
  • Hooghalen_2012_226.jpg
  • Hooghalen_2012_240.jpg
  • Hooghalen_2012_050.jpg
  • Hooghalen_2012_320.jpg
  • Hooghalen_2012_103.jpg
  • Hooghalen_2012_238.jpg
  • Hooghalen_2012_216.jpg
  • Hooghalen_2012_073.jpg
  • Hooghalen_2012_113.jpg
  • Hooghalen_2012_036.jpg
  • Hooghalen_2012_012.jpg
  • Hooghalen_2012_043.jpg
  • Hooghalen_2012_133.jpg
  • Hooghalen_2012_013.jpg
  • Hooghalen_2012_270.jpg
  • Hooghalen_2012_324.jpg
  • Hooghalen_2012_088.jpg
  • Hooghalen_2012_051.jpg
  • Hooghalen_2012_193.jpg
  • Hooghalen_2012_321.jpg
  • Hooghalen_2012_232.jpg
  • Hooghalen_2012_246.jpg
  • Hooghalen_2012_041.jpg
  • Hooghalen_2012_045.jpg
  • Hooghalen_2012_282.jpg
  • Hooghalen_2012_067.jpg
  • Hooghalen_2012_018.jpg
  • Hooghalen_2012_163.jpg
  • Hooghalen_2012_188.jpg
  • Hooghalen_2012_109.jpg
  • Hooghalen_2012_060.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Heemserveen 9 en 10 Juni 2018
(Aangepast 20-06 21.30u 13000Kg en 15000Kg klasse gesplitst, was per ongeluk samengevoegd.
In de 3800Kg klasse waren een aantal namen weggevallen, zou nu compleet moeten zijn.)

  2800Kg Standaard        
1 Geert Bakhuis Ommen Ford Major 93,36  
2 Rick Schotman Daarle IHC 654 87,53  
3 Gert Hof Balkbrug Lamborghini r603 84,66  
4 Peter Veenaas Sibculo Zetor 5711 82,36  
5 Arjan Fokkert Lemele Ihc 633 80,48  
6 Richard Smalbrugge Hoge Hexel Ford 4000 80,18  
7 Gerwin Lowinkel Hoge Hexel IHC 633 79,81  
8 Rudi Stokvis Wierden Fiat 640 78,91  
9 Jorgen Schepers Onbekend John Deere 2020 78,51  
10 Andre Baron Hijken White Oliver 572 78,36  
11 Rick te Nijenhuis  ? Deutz D5505 77,59  
12 Wilfred Leideman Daarle IHC 633 73,68  
13 Arjan Kroeze ? Landini 6500 72,15  
14 Niek Stokvis Wierden Ford 4600 71,16  
15 Roy Hoekman Drogteropslagen IHC 553 69,76  
16 Kevin Geertman Lutten Ihc 624  68,56  
17 Vincent van Valkengoed Kerkenveld Ford 4000 67,61  
18 Gerjan Hoekman  Drogteropslagen John Deere 1120 60,99  
19 Suzanne Nengerman Slagharen Steyr 650 Super 88,93 Diskw. 
           
  3000Kg Standaard        
1 Geert Bakhuis Onbekend Ford Major 94,39  
2 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 79,42  
3 Gert Hof Balkbrug Lamborghini R606 79,22  
4 Gerko Benjamins Rheezerveen IHC 624 77,05  
5 Sander Betting Heemserveen Fiat 750 76,08  
6 Remko Tamminga Heemserveen Fiat Someca 715-5L 71,31  
           
  3500Kg Standaard        
1 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130 100,00 91,30
2 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 100,00 90,89
3 Johan Soppe Coevorden Fiat 850 100,00 83,69
4 Rik Scholten Lemele John Deere 2130 100,00 82,74
5 Albert Ligtenberg Brucht IHC 824 100,00 82,14
6 Eveline Vonder Stegeren STeryer 870 100,00 82,01
7 Jarco Smit Broekland John Deere 2130 100,00 80,46
8 Andre Baron Hijken  White Oliver 784 100,00 79,84
9 Eddy Hekman Ane Deutz d6006 97,95  
10 Jeffrey Huzen Drogteropslagen IHC 844S 97,51  
11 Christiaan Maat Balkbrug IHC 724 96,46  
12 Wilko Jansen Veeningen Fiat 750 95,23  
13 Nick Ekkelkamp Lemele Fendt 105 is 94,87  
14 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90 94,64  
15 Meint Baron Westerbork David Brown 1210 88,97  
16 Wilco Eggengoor Radewijk Steyr 980 88,88  
17 Erik Vd Bliek Oud - Lutten Fiat 70-90 87,02  
18 Wilfred Leideman Daarle Ihc 643 80,46  
19 Sander Betting Heemserveen Fiat 750 80,27  
20 Rudy Heppenhuis Langeveen Ford 6600 76,12  
21 Corne ókken Nieuwlande Deutz  72,35  
22 Dynami Ten Wolde Kloosterhaar IHC 745 XL 70,98  
           
  3800Kg Standaard        
1 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90 100,00  
2 Jolanda Maat Balkbrug Renault 96 98,92  
3 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130 98,50  
4 Dirk Smid Heemserveen Landini 9500 98,29  
5 Jacob Van Dalfsen Genemuiden David Brown 1210 97,28  
6 Herman Altena Heemserveen Fiat 750 96,55  
7 Jeffrey Huzen Drogteropslagen IHC 844 S 96,41  
8 Julian Wunnink Dalmsholte IHC 745 XL 95,57  
9 Rik Scholten Lemele John Deere 2130 94,57  
10 Gerko Benjamins Rheezerveen IHC 624 94,18  
11 Jarco Smit Broekland John Deere2130 92,81  
12 Nick Ekkelkamp Lemele Fendt 105 IS 92,64  
13 Eddy Hekman Ane Deutz d6006 90,63  
14 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844-S 87,72  
15 Syl Klein De Krim IHC 744 87,48  
16 Dennis Ligtenberg Brucht IHC 824 84,95  
17 Eveline Vonder Nieuwleusen Steyr 8080 80,14  
18 Remko Tamminga Heemserveen Fiat Someca 715-5L 75,46  
19 Rick De Jong Lemele Ford 5610 63,59  
           
  4500Kg Standaard        
1 Herman Koonstra Witharen Same Tiger 100 99,35  
2 Julian Wunnink Dalmsholte IHC 745 XL 96,91  
3 William Van der Weegh Mariënheem  IHC 865 XL 96,06  
4 Stefan Fokkert Lemele Case 844 XL 92,70  
5 Jordy Oosterkamp Mariënheem IHC  91,87  
6 Jeroen Scholten Lemele John Deere 6230 90,87  
7 Andre Smid Heemserveen Landini 9500 87,82  
8 Christiaan Platenkamp Bornerbroek IHC 844 S 86,31  
9 Jan Otten Noordseschut Steyr 1090 85,89  
10 Dennis Arkes Drogteropslagen Ford 7000 85,19  
11 Martijn Borger Loozen Fiat 70-90 84,94  
12 Wilfred Schottert Oud Lutten New Holland T5100 79,89  
13 Roy van Duren Linde Ursus Bison 79,88  
14 Roelof Baas Slagharen Eicher 3105 79,37  
15 Coen Wolters Langeveen Ford 6600 79,29  
16 Rowin van Gerrisheim Ommen Ford 5610 76,57  
17 Rienk Eggengoor Radewijk John Deere 3130 76,27  
18 Rick De Jong Lemele Ford 5610 74,23  
19 Wildrik Wolters Ane IHC 844-S 66,46  
20 Roy De Weerd Bruchterveld Case IH 745 X 65,21  
21 Joey Grotemarsink Nieuwe Krim Steyr 8080 93,93 Diskw. 
           
  5000Kg Standaard        
1 Joey Grotemarsink Stegeren Steyr 1090 100,00 97,61
2 Jannes Bouwhuis Linde Zetor 12111 100,00 96,34
3 Herman Koonstra Witharen Same Tiger 100 100,00 93,54
4 William van der Weegh Mariënheem IHC 855 XL 100,00 92,71
5 Rik Scholten  Lemele John Deere 6310 99,50  
6 Jordy Oosterkamp Mariënheem IHC     97,75  
7 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 700 97,40  
8 Jeroen Scholten Lemele John Deere 6230 97,18  
9 Roy van Duren Linde Ursus Bison 94,91  
10 Dirk Smid Heemserveen Landini R9500 94,20  
11 Eddy Hekman Ane Deutz D6006 93,53  
12 Rutger Smeijers Zuna Case ih 856 92,44  
13 Henk Bakhuis Ommen Zetor  91,80  
14 Arjan Leemgraven Slagharen Deutz Fahr 85 76,42  
           
  5500Kg Standaard        
1 Jan van Keulen Stegeren Steyr 8130 98,52  
2 Albertha Grotemarsink Stegeren Steyr 1090 97,33  
3 Rubert Gerritsen Ommen IHC 1246 97,13  
4 Niek Baas Lutten IHC 1246 87,46  
5 Rick Bakhuis Ommen Zetor    87,07  
6  Wim v/d Heuvel Dedemsvaart IHC 1056 86,39  
7 Eddy Hekman Ane Deutz d6006 85,49  
8 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 700 85,41  
9 marcel Soppe Coevorden Fiat 1300 84,76  
10 Mark Baron Drijber Same Buffalo 130 84,00  
11 Arjan Otten Noordseschut Steyr 1090 83,72  
12 Jannes Bouwhuis Linde Zetor 12111 83,49  
13 Jan Otten Noordseschut Steyr 8130 83,31  
14 Rutger Smijers Zuna  Case IH 856 80,79  
15 Mark Jobing Grolloo IHC 955 79,80  
16 Michel Jonkeren Lutten Case Maxxum 5140 69,31  
17 Antwan Veldman Slagharen Steyr 1100 68,73  
18 Marcel Strijker Linde IHC 1046 67,35  
19 Leevert Brouwer Elim John Deere 4040 62,56  
20 Jan Mulder Ommen IHC 1456 60,28  
21 Hans Niezink Heemserveen Case  39,16  
           
  6500Kg Standaard        
1 Jan Willem Grotemarsink Stegeren Steyr 8130 99,81  
2 Gerjan Reinders Bergentheim John Deere 6520 99,03  
3 Remco Van Leussen Hulsen Fendt 612 S 98,91  
4 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6630 95,27  
5 Marc Bosch Marle Case 1255 93,64  
6 Edwin Kamphuis Ommen Steyer 8140 92,23  
7 Johan Duiven De Stapel Ihc 1255 91,10  
8 Gebr Bosch Marle IHC 1246 89,78  
9 Wim V/D Heuvel Dedemsvaart IHC 1056 89,61  
10 Jordi Broekroelofs Radewijk County  1124 87,30  
11 Chiel Ekenhorst Slagharen Deutz Fahr 106 84,60  
12 Kevin Lammers Rheezerveen New Holland 8340 81,28  
13 Mark Nijman Beerze John Deere 6320 79,62  
14 Thomas Snijders Zuidwolde MF 2645 79,55  
15 Thijs Veltink Heemserveen Ford 8340 78,68  
16 Samantha vd Weide Lutten f140 Winner 70,55  
           
  7000Kg Standaard        
1 Mark Bosch Marle Case 1255 93,85  
2 Joey Grotemarsink Nieuwe Krim Steyer 8140 89,99  
3 Remco Van Leussen Hulsen Fendt 612 S 89,15  
4 Luuk Roesthuis Groot- Agelo Renault 155,54 86,03  
5 Menno Nijmeijer Loozen Deutz Fahr 6,60 82,76  
6 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6630 81,56  
7 William Timmer Anerveen John Deere 4240S 81,22  
8 Gerjan Reinders Bergentheim John Deere 6520 78,18  
9 W vd Heuvel Dedemsvaart IHC  76,44  
10 Kevin Lammers Rheezerveen New Holland 8340 76,24  
11 Jan van Keulen Ommen Steyer 81430 76,11  
12 Thijs Veltink Lutten Ford 8340 75,99  
13 Gerben te Raa Gramsbergen Ford TW-30 73,93  
14 Gerben Kosse Slagharen Deutz Fahr 106 66,01  
15 Leander Berends Nieuw Buinen Fendt 409 62,78  
16 Jordy Broekroelofs Radewijk County 1124 57,05  
17 Gerard Hemstede Stegeren Deutz Agroton 6150 53,84  
18 Joop van Hell Heemserveen John Deere 6920 52,55  
19 Tom Bebseler Ekehaar Fendt 514 c 49,14  
20 Sam Haarman   Fendt 6125 47,46  
21 Nick Ekkelkamp Lemele Fendt 512 C 36,84  
           
  8000Kg Standaard        
1 Jan van der Sluis  Staphorst Fendt 614 100,00 88,36
2 Frank Beltman Hulsen IHC 1455 XL 100,00 85,48
3 Niek Lamberink Lutten John Deere 7530 96,12  
4 Rene van der Haar Den Velde  Fiat 160-90  95,17  
5 Bram Wessel Giethmen Ford 8830 83,83  
6 William Timmer Anerveen John Deere 4240 s 81,58  
7 Dennis van Hell Heemserveen John Deere 7530 81,27  
8 Christiaan van Os Hardenberg John Deere 6630 78,59  
9 Roy Kiezebrink Loozen MF 6290 71,43  
           
  9000Kg Standaard        
1 Frank Beltman Hulsen Ihc 1455 114,00  
2 Joucke Nijland  ? Fendt 614 LSA-E 100,00  
3 Richard Beenen Holthone John Deere 7710 97,09  
4 Yordi Kleene Balkbrug New Holland T7050 95,42  
5 Jeroen Heesink Nutter Ford 8830 94,67  
6 ???   John Deere 93,53  
7 273 / 221   Ford 93,21  
8 Johan Duiven De Stapel Ihc 1455 92,70  
9 Wilbert Prinsen De Krim Renault 180-99 92,13  
10 Dennis van Hell Heemserveen John Deere 6210 r 92,08  
11 Bram Petter Balkbrug Ford 8970 91,35  
12  Nick vd Weide Steenwijksmoer John Deere 6030 91,25  
13 Chris Kremer Balkbrug MF 6490 91,09  
14 Ron Heppenhuis Langeveen Ford 8830 88,38  
15 Marvin Oude Egberink Rossum Claas Ares 816 85,89  
16 Bart Kuiper Collendoorn Steyr cvt 6205 85,39  
17 ???   Fendt 84,67  
18 Stefan Markhorst Brucht Ford 8730 84,57  
19 Bram Wessel Giethmen Ford 8830 83,00  
20 Mark Wolters Ane Case Cvx 1145 21,53  
           
  11000Kg Standaard        
1 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700 93,53  
2 Gerjan Hulter Ane New Holland t8040 89,92  
3 Bram Wessel Giethmen Ford 8830 88,76  
4 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 936 86,70  
5 Loonbedrijf Prenger Den Velde New Holland t,2, 270 84,91  
6 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926 84,67  
7 Rene Veurink Stegeren Case Magnum 7120 84,55  
8 Edwin Kamphuis Ommen Fendt 924 84,18  
9 Richard Beenen Holthone John Deere 7710 83,21  
           
  13000Kg Standaard        
1 Jelle Dijsselhof  Raalte  John Deere 7700  100,00 87,51
2 Tom Ter Steege Enter Fendt 936  100,00 87,15
3 Bas Ter Steege Enter Fendt 939  100,00 84,69
4 Gerjan Hulter Ane New Holland T8040 100,00 81,60
5 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 936  100,00 79,75
6 Sharon Snijders Geesteren Fendt 926 100,00 77,44
7 Rick Spoelman Rheezerveen Case Magnum 310 100,00 76,76
8 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926 100,00 60,67
9 Edwin Kamphuis Ommen Fendt 924 99,47  
10 Robbert Waterink Holtheme Fendt 926 95,94  
11 Jesper Kuipers Onbekend Fendt 936  84,11  
12 Daan Groeneveld Tilligte Fendt 930 83,56  
13 Rob Wolbert De Lutte Fendt 828  78,67  
14 Bas Prenger Holtheme Case Magnum 77,78  
           
  15000Kg Standaard        
1 Ronald Prenger Den Velde Case Maxum 290 111,00  
2 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt  936 90,92  
3 William Edelijn Ane New HollandT8040 85,36  
4 Remco Oldehinkel Collendoorn Fendt 936 84,78  
5 Loonbedrijf Prenger Den Velde Case Magnum 84,11  
6 Jurian Wagenaar Emst John Deere 7700 82,63  
7 Jordi Kleine Balkbrug Fendt 926 79,25  
           
  5500Kg Hobbysport        
1 Danny Engberts  Schoonebeek John Deere 4955  85,05 92,78
2 Marco Koopman   John Deere 4240  78,87 83,06
3 Niek Zwart ? John Deere 4230 71,22 84,69
4 Geert Hans Schoonebeek John Deere 4440 67,82  
           
  10000Kg Duoslep        
1 Alex & Michel Heemserveen Volvo/ Case IH 94,49  
2 Andre & Arjan Heemserveen Landini/ John Deere 86,05  
3 Jordy & William Mariënheem IHC 844 S / IHC 856 XL 78,34  
4 Roy & Jannes Linde Ultrus Bizon/ Zetor 73,44  
5 Sander en Appie Heemserveen Fiat/cormick 66,01  
           
  15000Kg Duoslep        
1 Luuk Roesthuis Groot-Agelo Renault 155/ Ford 8830 100,85  
2 Thijs & Kevin Heemserveen  Ford 8340 / Ford 8340 97,85  
3     Fendt 2x 96,54